Contact Info
Edyta Zaniewicz
Wiceprezes Zarządu ds. merytorycznych

Z podatkami i księgowością jestem związana od 20 lat. Od kilkunastu lat prowadzę biuro rachunkowe.

Współpracuję z czołowymi polskimi wydawnictwami i portalami podatkowymi. Publikacje z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości, komentarze, analizy podatkowe, tabelaryczne ujęcia przepisów podatkowych, infografiki o tematyce podatkowej, dedykowane formularze i druki dla działów księgowości i biur rachunkowych, e-booki – to wyniki tej współpracy.

Ostatnie 10 lat zawodowego doświadczenia zaowocowało wydaniem mojej pierwszej publikacji książkowej „Compliance w biurze rachunkowym”. Ta publikacja to jeden z moich pierwszych kroków w kierunku propagowania świadczenia wysokiej jakości usług księgowych przez biura rachunkowe.

Idea tworzenia wysokich standardów współpracy jest niezwykle bliska mojemu sercu. Profesjonalizm, biznesowe podejście do prowadzenia działalności, wysokie kompetencje i doskonałe przygotowanie merytoryczne – to obszary, które powinny świetnie działać w każdym biurze rachunkowym.

Stąd moja obecność w KIBR. Jeśli my sami nie zadbamy o bezpieczną przyszłość branży księgowej – nikt tego za nas nie zrobi! Najwyższa pora działać razem dla wspólnego dobra!