Contact Info
Beata Boruszkowska
Prezes Zarządu
„Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli mamy odwagę je realizować.”
Walt Disney

Tej odwagi najczęściej mi brakowało, jednak zauważyłam, że konsekwentna, efektywna praca w określonym celu faktycznie może realnie przynosić coś dobrego, więc trzeba wziąć los w swoje ręce i po prostu zacząć działać. W 2006 otworzyłam działalność gospodarczą i stałam się przedsiębiorcą, chciałam uszczęśliwiać ludzi, odciążając ich od nudnych faktur i dokumentów – biuro rachunkowe startowało od przysłowiowego „zera”, a każdy kolejny rok przynosił nowe wyzwania.

Dzisiaj jestem już pracodawcą wspaniałego 13 osobowego Zespołu, który chce razem ze mną pracować dla innych przedsiębiorców. Wartości, którymi się kieruje to przede wszystkim szacunek dla drugiego człowieka, uczę się wyeliminowania nawyku oceniania innych i oceniania ich postępowania. Zamieniłam ocenę na ciekawość poznania innego zdania i innej perspektywy. Po drodze ukończyłam Akademię Trenera Biznesu i Akademię Przywództwa, te studia otworzyły moje oczy jeszcze szerzej i zaczęłam dostrzegać jeszcze więcej. Optymista, strateg, elastyczność, naprawianie, bliskość – to moje TOP 5 wg testu Gallupa, nie zdawałam sobie sprawy, że to moje wiodące cechy, ale skoro to najlepsze co we mnie jest to należy to skutecznie wykorzystać. Pewnie m. in. dlatego dzisiaj jestem tutaj, z optymizmem i wiarą, że budujemy coś wyjątkowego, organizacje dedykowaną dla naszej branży – Izbę o której marzyłam od lat.

Jestem przekonana, że bardzo potrzebujemy reprezentanta biur rachunkowych w kształcie i wymiarze ogólnopolskim. Znając wielu właścicieli Biur Rachunkowych wiem, że jesteśmy niesamowitymi ludźmi i zasługujemy na to, żeby móc spokojnie realizować cele biznesowe w swoich biurach rachunkowych, potrzebujemy do tego tylko otwartego i przyjaznego środowiska. Potrzebujemy organizacji, która pomoże nam zadbać o nas samych, czyli Właścicieli, bo często zapominamy, że to właśnie My w naszym biznesie jesteśmy najważniejsi.

Zapraszam serdecznie do wspólnego tworzenia nowej jakości biur rachunkowych w formie Krajowej Izby Biur Rachunkowych. Wierzę, że razem zawsze możemy zrobić jeszcze więcej.