Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie Oddziału Krajowej Izby Biur Rachunkowych we Wrocławiu

17 listopada 2023 @ 17:00 - 20:00

Zaproszenie na Otwarcie Drugiego Oddziału Regionalnego KIBR

Drodzy Członkowie Krajowej Izby Biur Rachunkowych,

Z radością pragniemy ogłosić inaugurację naszego drugiego oddziału regionalnego Krajowej Izby Biur Rachunkowych.

Ten krok stanowi wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie lokalnych struktur, dążenie do poszerzania naszych szeregów oraz bardziej efektywne odpowiadanie na potrzeby zarówno obecnych, jak i potencjalnych członków oraz biur rachunkowych, które zastanawiają się nad dołączeniem do naszego grona.

Mamy przyjemność ogłosić, że nowy oddział regionalny zostanie ulokowany we Wrocławiu i będzie zarządzany przez biuro rachunkowe Księgowi Specjaliści Sp. z o.o.

Uroczyste otwarcie odbędzie się 17 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Księgowi Specjaliści Sp. z o.o. Serdecznie zapraszamy Was do osobistego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu lub śledzenia naszych relacji w mediach społecznościowych. Pragniemy zaznaczyć, że ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona a kolejność zgłoszeń będzie miała znaczenie. Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do 9 listopada 2023 roku, poprzez przesłanie e-maila na adres: wroclaw@kibr.pl

Zastrzegamy, że nie przewidujemy uczestnictwa osób towarzyszących podczas otwarcia tego oraz kolejnych oddziałów. W związku z powyższym prosimy o uszanowanie zasad uczestnictwa.

 

Agenda spotkania

17:00 – 17:30 – przywitanie gości

17:30 – 18:15 – panel dyskusyjny „Współpraca z doradcą podatkowym jako dobra praktyka w biurze rachunkowym”, prowadzący: Maciek Wroński, Radomir Szaraniec

18:30 – 18:45 – oficjalne podpisanie umowa na prowadzenie Oddziału Regionalnego KIBR

18:45 – 20:00 – networking gości

17 listopada 2023 @ 17:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie: