Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie Oddziału Krajowej Izby Biur Rachunkowych w Czechowicach-Dziedzicach

12 stycznia @ 17:00 - 20:00

Zaproszenie na Otwarcie Oddziału Regionalnego KIBR.

Tak, tak to już trzeci oddział naszej Izby.

Tym razem mamy ogromny zaszczyt przedstawić biuro rachunkowe z południa Polski, a konkretnie z Czechowic-Dziedzic, jeszcze do niedawna miasto znane z produkcji zapałek ale to już się zmieniło. Obecnie Czechowice-Dziedzice to ośrodek przemysłowy z dużą ilością przedsiębiorców a wśród nich Biuro Rachunkowe Rachmistrz Sp. z o.o. prowadzone przez Katarzynę i Piotra Siwy.

Biuro prowadzone jest z sukcesem od ponad 20 lat. Katarzyna i Piotr Siwy to prywatnie małżeństwo, co według nich jest atutem – bo czy można mieć bardziej zaufanego partnera w biznesie?
Katarzyna kocha księgowość, podatki, wskaźniki finansowe i merytorycznie wspiera swoją wiedzą oraz doświadczeniem zespoły księgowych i kadrowych biura.
Piotr to ogromne wsparcie IT – dba by dane Klientów były bezpieczne, a programy zawsze aktualne. Od lat wprowadza wszelkie usprawnienia w biurze i czerpie z tego radość, a zbliżający się KSeF widzi jako jeszcze większą szansę na automatyzację w księgowości.
Jesteśmy pewni, że ta para gwarantuje jakość na najwyższym poziomie a prowadzony przez nich oddział już dziś skazany jest na sukces!!!

Otwieramy 12 stycznia.

12 stycznia @ 17:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie: