Dane Kontaktowe
Żaneta Hejne
Skarbnik
„Nie ważne skąd pochodzisz i ile otrzymałeś,
możesz poprzez swoją pracowitość i talent,
jaki w Tobie drzemie być szczęśliwym człowiekiem i osiągać swoje spełnienie”.

Absolwentka  Uniwersytetu Gdańskiego kierunki: Prawo i Administracja, Prawo podatkowe, Rachunkowość. Posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia Ksiąg rachunkowych. Ukończyła również kierunek MSR/MSSF w Sprawozdawczości Finansowej w Spółce, oraz Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Jest żoną, mamą, córką, siostrą, przyjaciółką, koleżanką, bizneswoman, księgową, kobietą przedsiębiorczą autorką książki, aktywistką. Chce zostawić po sobie po prostu coś, ale nade wszystko kocha ludzi i swoje życie, które samodzielnie projektuje.

Żaneta Hejne od zawsze była aktywistką, jak sama twierdzi  ma tak wiele energii, że chciałaby nią obdarować tych, którzy jej nie mają jej w nadmiarze.

Jest osobą niezwykle zajętą: Rady Rodziców w szkole u córek, aktywnie uczestniczy w rozwój i wsparcie młodych ludzi, prowadząc w szkołach ekonomicznych zajęcia z przedsiębiorczości. Jest aktywnym uczestnikiem i od niedawna Prezesem Grupy BNI Porto – należącej do międzynarodowej organizacji BNI na całym świecie. Prowadzi sesje coachingowe z przedsiębiorcami pomagając im odnaleźć drogę do ich sukcesu zawodowego. Organizatorka Eventu dla właścicieli Biur Rachunkowych w Trójmieście. Szkoleniowiec, mentor – prowadzi szkolenia dla właścicieli biur rachunkowych pokazując im, że biuro rachunkowe to biznes jak każdy inny, dzięki któremu można czuć spełnienie zawodowe jak i prywatne.

Dlaczego KIBR?

Od początku, gdy tylko zaczęła prowadzić własną kancelarię, bardzo przeszkadzał jej fakt, że klienci szukając biura zwracają główną uwagę na cenę. Zastanawiało ją co jest powodem i w pewnym momencie stwierdziła, że to nie w klientach tkwi problem, a w samych właścicielach biur rachunkowych. Dlatego też poprzez swoje działania na rzecz KIBR, chce doprowadzić do tego, aby usługi świadczone przez biura rachunkowe odznaczały się wysoką jakością, dzięki czemu na koniec klient widząc tą korzyść, będzie doceniał usługi jakimi są usługi księgowe. Jej marzeniem jest wyprowadzenie usług księgowych na sam szczyt, pokazując rzeczywistość, że to niezwykle trudny zawód, wymagający wielu wyrzeczeń, wielu kompromisów, ale nade wszystko jest zawodem prestiżowym.