Contact Info
Magdalena Trybuś

Magdalena Trybuś absolwentka Rachunkowości w SWSPiZ w Łodzi. Ukończyła także studia podyplomowe: podatki i prawo podatkowe, audyt wewnętrzny i controlling, a także kryminalistykę. Zdała egzamin na usługowe prowadzenie ksiąg i posiadam Certyfikat MF 13372/2006. Jest również biegłym sądowym i w wolnych chwilach pisz opinie na zlecenie Sądów i Prokuratur. Była także ławnikiem sądowym w Sądzie Pracy.

Jak o sobie mówi od 25 lat zajmuję się księgowością, zarówno na etacie, jak i prowadząc biuro rachunkowe. Jestem pasjonatką swojej pracy, a zmiany, które są nieodzownym elementem naszej pracy przez wiele lat mobilizowały mnie do działania i uczenia się. W ostatnich latach, w związku z nabytymi kompetencjami realizuję się na wielu płaszczyznach, szczególnie w tematach związanych z organizacją, zarządzaniem, optymalizowaniem i usprawnianiem. Lubię dzielić się zdobytym doświadczeniem, być w kontakcie z innymi ludźmi i pokazywać, że można inaczej…

Wiedzę dotyczącą mediacji i sposobów rozwiązywania konfliktów lubię wykorzystywać w codziennym życiu. Badanie potrzeb ludzi i ich zaspakajanie to moja siła napędowa. Stąd moja obecność przy współtworzeniu i rozwoju Krajowej Izby Biur Rachunkowych. Jestem przekonana, że wspólnota i współdziałanie przyniesie zamierzone przez nas rezultaty.

Jestem mężatką i mamą dwóch córek, które wychowuję w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Pasjonuje mnie prawo, kryminalistyka, psychologia i rozwój osobisty.