Dane Kontaktowe
Justyna Sadowska
Wiceprzewodnicząca

Nazywam się Justyna Sadowska i od 20 lat prowadzę biuro rachunkowe we Wrocławiu. W biznesowym wydaniu kieruję się otwartością, profesjonalizmem i empatią, bo wiem, że nie każdy czuje się w zagadnieniach księgowo-podatkowych jak ryba w wodzie. Staram się mieć zawsze czas na rozmowę. Walczę z obrazem właściciela biura rachunkowego jako nudnego księgowego, który tylko przerzuca faktury i nalicza podatki. Uwielbiam nowe wyzwania, rozpiera mnie energia, mam milion pomysłów na minutę, stale coś unowocześniam i modernizuję. Nie ma dnia, bym nie miała jakiegoś pomysłu usprawniającego pracę moją i mojego zespołu. Zdecydowanie nie lubię nudy!

Prywatnie jestem mamą i żoną. Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną, a wolne chwile przeznaczam na czytanie książek, których to lista do przeczytania robi się coraz dłuższa. W ludziach bardzo cenię sobie otwartość i szczerość.

Doskonale wiem, jak ciężko jest prowadzić ten biznes, szczególnie ostatnimi czasy, kiedy to tylko biernie możemy się przyglądać serwowanym nam zmianom. Dlatego jak tylko zrodził się pomysł zawiązania izby – wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę! W końcu pojawiła się formacja, która będzie scalać środowisko przedsiębiorców prowadzących biura rachunkowe, będzie dbać o ich interesy, będzie ich głosem. Dlatego serdecznie zapraszamy do dołączenia – razem możemy więcej!