Contact Info
Joanna Głowacka
Przewodnicząca

Joanna Głowacka, właściciela Biura Rachunkowe Profit z siedzibą w Sopocie. Kobieta dynamit, niezwykle charyzmatyczna, zaskakująca, ciężko za nią nadążyć, jej mąż podał się już dawno. Joasia urodziła się na Litwie, a dokładnie w Wilnie, więc język rosyjski ma we krwi i jest to ogromnym atutem jej Kancelarii. gdyż jako jedna z niewielu oferuje usługi księgowe klientom ze wschodu naszego kontynentu.

Na Studia zawitała już do Polski, gdzie na Uniwersytecie Gdańskim ukończyła Geografię, gdyż jak sama twierdzi największa jej pasją są podróże, a z nawigacją i mapą ma się za pan brat. Jednak los sprawił, a przede wszystkim życiowe decyzje, że wybrała zawód księgowej, który pokochała od pierwszego dnia. Dlatego kolejne kierunki, Rachunkowość, Organizacja i Zarządzanie to była tylko formalność dla niej.

Dziś sama jest wykładowcą w Sopockiej Szkole Wyższej, gdzie wykłada studentom Rachunkowość. Robi to nie dla pieniędzy, a z pasji jaką nosi w sercu do rachunkowości.  Ukończyła szkołę Fotografii, bo zdjęcia oprócz podróży to jej kolejne hobby, które świetnie ze sobą łączy. Jest członkiem Rotary Gdańsk – czyli stowarzyszenia przedsiębiorców i profesjonalistów reprezentujących różne zawody i pogląd, a także członkiem Biznesowej Grupy Networkingowej BNI Wizja, gdzie również piastowała stanowisko Prezesa Grupy.

Była również członkinią LBC – Lady Business Club, gdzie przez rok była prezesem na Polskę Północną.

Poniżej szereg wyróżnień i nagród:

  • Kobieta Sukcesu 2016 (przyznawane przez Konwencję Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego),
  • Marka z Klasą,
  • Orły Rachunkowości od kilku lat na pierwszym miejscu w Sopocie, plebiscyt na Trójmiasto.pl,
  • Infor – jako najlepsze biuro Rachunkowe w Sopocie.

Prywatnie mama Michała i Oli, oraz najcudowniejszego męża pod słońcem, który dzielnie znosi jej dynamikę i liczne pomysły.

Dlaczego KIBR?
Boli mnie, że dzisiaj Biuro Rachunkowe może otworzyć każda przypadkowa osoba. Takim działaniem możemy wyrządzić klientom dużo krzywdy, a ponadto to godzi to w nasz zawód, stąd jestem tutaj i działamy!!