Dane Kontaktowe
Dariusz Domagała
Wiceprezes Zarządu ds. administracyjnych

Dariusz Domagała Ukończyłem Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku Białej. Z wykształcenia jestem informatykiem czynnym zawodowo od 32 lat. Pracując na etacie, po 7 latach odkryłem, że to nie moja bajka i tak stałem się przedsiębiorcą. Działalność gospodarczą prowadzę od 25 lat.

Sam jestem kowalem własnego losu i czasu.

Kariera zawodowa rozpoczęła się od pisania programów FK, handlowo-magazynowych oraz kadrowo-płacowych. Ponieważ pisanie programów coraz bardziej powodowało konieczność zgłębiania tajników związanych z podatkami, koniecznym stało się zdobywanie wiedzy w tym zakresie. W związku z tym, że nie posiadałem wykształcenia ekonomicznego pozwalającego na prowadzenie samodzielnie działalności rachunkowo-księgowej współpracowałem z różnymi księgowymi oraz stałem się wspólnikiem spółki, za pośrednictwem której mogłem wykonywać według ówczesnego prawa tego typu działalność. Jednak potrzeba usamodzielnienia się spowodowała, że przystąpiłem do egzaminów i zdałem je w MF uzyskując certyfikat księgowy, pozwalający na prowadzenie biura pod własnym i tylko własnym nazwiskiem.

W tym samym czasie zaprzestałem pisania programów finansowo-księgowych, magazynowych czy kadrowo-płacowych skupiając się na jednej z dziedzin oprogramowania – dotyczących zagadnień ZUS. Specjalizuję się w zagadnieniach podatkowych podatku dochodowego oraz w szczególności zagadnieniami ustawy ubezpieczeń społecznych, czyli szeroko rozumianymi sprawami ZUS.